• Fotbal 0 článků v kategorii
  • Golf 0 článků v kategorii
  • Hokej 0 článků v kategorii

Superobří slalom v Lake Louise Ledecké nevyšel. Skončila třicátá

Ester Ledecké nevyšel superobří slalom Světového poháru v kanadském Lake Louise. Po skvělých výkonech ve sjezdu, v kterém se v pátek radovala z premiérové výhry v lyžařském seriálu a v sobotu byla jen těsně čtvrtá, dnes uzavřela bodovanou třicítku. Na vítěznou Němku Viktorii Rebensburgovou ztratila 2,54 sekundy. více
8.12.2019 20:31:00 Denik.cz - Sport

Kangova budoucnost ve Spartě? Někdy nám hru kazí, prohlásil kouč Jílek

"Bavíme se o tom s Tomášem Rosickým," přiznal letenský trenér Václav Jílek, že se sportovním ředitelem klubu mluví o tom, co s Gaboncem dál. více
8.12.2019 20:15:48 Aktuálně.cz - Sport

Sedm kulí jako v Sarajevu. Letná před pauzou namlsala fanoušky střeleckým peklem

Prohlédněte si fotografie z nedělního zápasu 19. ligového kola Sparta - Mladá Boleslav, v němž Letenští vyhráli 5:2. více
8.12.2019 19:18:18 Aktuálně.cz - Sport

Ledecká bojuje o další body, v prvním super-G sezony ale na stupních vítězů nebude

Česká lyžařka vyrazila na trať závodu, jehož start byl kvůli další úpravě sjezdovky o půl hodiny posunut, s číslem čtyři. více
8.12.2019 18:41:04 Aktuálně.cz - Sport

Sparta už je třetí. Boleslav rozprášila pěti góly, stříleli Kanga i Tetteh

Fotbalisté Sparty porazili v 19. kole první ligy Mladou Boleslav 5:2 a posunuli se na třetí místo před svého soupeře. Výhru Pražanů zařídili Michal Sáček, Martin Hašek, Guélor Kanga, Benjamin Tetteh a vlastní brankou Michal Hubínek. Za hosty se prosadili Lukáš Budínský a Pavel Bucha. Letenští neprohráli v lize poosmé za sebou. Středočeši od 84. minuty dohrávali bez vyloučeného Nikolaje Komličenka. více
8.12.2019 18:28:00 Denik.cz - Sport

Sparta po skvělém začátku zase trpěla, nakonec však nasázela Boleslavi pět gólů

Letenští ztratili dvoubrankové vedení, pomohla jim ale Kangova trefa hned poté, co soupeř vyrovnal. více
8.12.2019 17:57:01 Aktuálně.cz - Sport

Příbram neskórovala ani na Střeleckém ostrově a spadla na dno ligové tabulky

/FOTOGALERIE/ Střelecké trápení fotbalistů Příbrami nebere konce. Neskórovali už ve čtvrtém utkání v řadě, tentokrát v Českých Budějovicích, kde prohráli 0:2. Ani v devátém letošním zápase na hřišti soupeře tak nezískali ani bod, zároveň prodloužili své čekání na vítězství už na dvanáct zápasů. více
8.12.2019 17:45:00 Denik.cz - Sport

Sparta znovu na kolenou, prohrála i s Olomoucí. Pronásleduje ji Třinec, zdolal Plzeň

Vítkovice po odvolání trenérů vyloupily 2:0 Hradec Králové, s novým koučem uspěl i Litvínov, porazil 4:1 Kladno. více
8.12.2019 17:39:12 Aktuálně.cz - Sport

České biatlonistky skončily ve štafetě osmé. Charvátová musela na trestné kolo

Štafeta českých biatlonistek skončila po trestném kole Lucie Charvátové v závodu Světového poháru v Östersundu na osmém místě. Markéta Davidová a Eva Kristejn Puskarčíková ve druhé polovině závodu posunuly český tým o čtyři příčky vzhůru. Na vítězné Norky nakonec Češky ztratily dvě a půl minuty. Z historického úspěchu se osm a půl sekundy za Norskem radovaly druhé Švýcarky, které pro svou zemi zajistily první stupně vítězů ve štafetě biatlonistek. více
8.12.2019 16:43:00 Denik.cz - Sport

Hašek na Hrad? Je to možné, politika mě zajímá, připustil kandidaturu slavný brankář

Seznam možných kandidátů na prezidentský post rozšířilo nečekané jméno: vítěze hokejového Stanley Cupu a olympijského šampiona Dominika Haška. více
8.12.2019 16:42:25 Aktuálně.cz - Sport

Remízové domácí loučení. Karviná uhrála s Olomoucí jen bod

Fotbalisté Karviné nevyhráli doma ani na devátý podzimní pokus. S Olomoucí remizovali 1:1. více
8.12.2019 16:35:00 Denik.cz - Sport

Zdráhalová skončila v Nur-Sultanu jedenáctá. Sáblíková ovládla závod divize B

Rychlobruslařka Nikola Zdráhalová obsadila v Nur-Sultanu 11. místo v závodu na 1500 metrů a vylepšila 14. pozici z minulého dílu Světového poháru v Polsku. Martina Sáblíková suverénně vyhrála divizi B. více
8.12.2019 15:32:00 Denik.cz - Sport

Jihočeské tažení trvá, Dynamo zdolalo i Příbram. Olomouc odvezla bod z Karviné

České Budějovice vyhrály sedm z posledních osmi kol, naopak Příbram jako jediná venku stále nebodovala, už 12 kol nezvítězila a je poslední. více
8.12.2019 15:31:01 Aktuálně.cz - Sport

Hattrick si nepočítám, skromně odmítala šestibodová Ratajová

Dodatečně jí připsali jeden gól, celkem zapsala do statistik zápasu s Lotyšskem tři. K tomu stejný počet asistencí. Na Denisu Ratajovou má český florbalový nároďák spolehnutí. Skromná internacionálka hrající už dlouho v Mekce světového florbalu, ve Skandinávii, se rozparádila a nakonec jí vůbec nevadil ani hodně nezvyklý dopolední čas zápasu. více
8.12.2019 15:09:00 Denik.cz - Sport

Krupnová dala sedmdesátou branku ale věří, že jich na MS přidá víc

Národní tým florbalistek na ni sází a ví proč. Útočnice Eliška Krupnová už v reprezentačním dresu odehrála 99 zápasů a mezi největší opory patřila také ve vstupním duelu Češek do světového šampionátu ve švýcarském Neuchatelu. Sama otevřela skóre a v první třetině přidala ještě jednu branku na 5:0 - sedmdesátou v reprezentační kariéře. Právě první třetina zápas rozhodla. více
8.12.2019 13:39:00 Denik.cz - Sport